Дарунок бібліотеці від Сергія Криворучка


Книжковий фонд Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка поповнився науковим виданням з технології рекрутингу персоналу. Автор – кандидат технічних наук, доцент, заслужений раціоналізатор України, інженер з радіотехніки, дипломат, підприємець і засновник ряду компаній Сергій Криворучко подарував нашій книгозбірні книгу «Рекрутинг персоналу. Від азів до професійності».

 

 

Видання, без сумніву, гідно оцінять керівники установ та компаній, менеджери з персоналу, науковці та педагоги, студенти – усі, хто несміливо робить старт у цій сфері і хто вже має значний досвід пошуку й відбору кадрів. Визначення основних понять рекрутингу, інформація про види, способи, методики й технології підбору працівників, економіка, рентабельність, діяльність зовнішніх та внутрішніх рекрутерів – це лише дещиця з того, що вміщує книга, яка опирається на досвід успішних українських фахівців. Якщо ви шукаєте джерело, в якому теорія з практикою рекрутингу досягли високої гармонії і яке початківцю у сфері підбору кадрів допоможе стати професіоналом, – тоді вам до нас!

Дякуємо Сергію Васильовичу за таку ґрунтовну працю, яка стане у нагоді черкащанам, що цікавляться даною темою. Сподіваємося на подальшу співпрацю і бажаємо автору наукових здобутків та професійного злету і, звичайно, виходу нових книг!