Дарунок від Олени Храмової-Баранової

Олена Храмова-Баранова передала книгозбірні першу частину підручника «Історія мистецтв»

Як приємно розповідати про подарунки-книги, які отримує Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка! А особливо, коли видання нещодавно побачило світ. І ось ділимося черговою новиною: докторка історичних наук, професорка кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, невтомна дослідниця Олена Храмова-Баранова передала книгозбірні першу частину підручника «Історія мистецтв» – «Мистецтво давнього світу».

Видання орієнтоване на студентську аудиторію та передбачає поглиблення знань із дисципліни «Історія мистецтва». Але, погортавши сторінки, занурившись в океан цікавої інформації, розуміємо, що книга стане в пригоді не лише молоді, яка опановує певний фах. Неповторні ілюстрації, змістовність і легкість викладу, якісна поліграфія – це зразок мистецького підходу навіть у наукових дослідженнях.

Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка щиро дякує Олені Леонідівні за цінний подарунок, який, переконані, користуватиметься неабиякою популярністю в наших користувачів. Зичимо авторці натхнення, успіхів і реалізації всіх задумів!