Дарунок бібліотеці від Володимира Матвієнка

БАНКІР, ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ І ТОНКИЙ ЛІРИК – ЗНАЙОМИМОСЯ З ГЕРОЄМ УКРАЇНИ ЧЕРЕЗ КНИГИ

Щедрий подарунок зробив Черкаській ОУНБ імені Тараса Шевченка відомий фінансист, банкір із багаторічним досвідом, громадський діяч, Герой України та справжній патріот Володимир Матвієнко. Видання вражають тематичною палітрою і водночас розкривають багатогранність таланту письменника.

У душі кожного свідомого українця знайдуть відгук видання «ОЗНАКИ ЕПОХИ. Вибрана публіцистика», «Україна в небезпеці», «Війна на брехні» й серія з чотирьох брошур «Терен людського життя» («З погляду на світ», «Без’ядерний меморандум», «Московське загарбництво» й «Терористична Московія»), в яких автор викриває агресивну сутність російської федерації, наголошуючи на тому, що тероризм, загарбництво й зневага до інших народів є прикметною рисою нашого північного сусіда.

Книга «Терен життя» – це своєрідні спогади Володимира Матвієнка, хлопчика з поліського села, який став Героєм України. Письменник розповідає про становлення банківської системи нашої держави, історію створення української валюти, про перші кроки у формуванні національної економіки.

Тонким ліриком і водночас натхненним люблячим сином рідної землі постає перед нами Володимир Павлович у збірці поезій «До України – як до храму», більшість з яких покладені на музику відомими композиторами. У них – любов, щирість, вражаюче сузір’я образів.

Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка висловлює вдячність Володимиру Матвієнку за цінний подарунок. У цих книгах наші користувачі знайдуть для себе зерно, що проросте в душі гордістю за Україну, її народ, для багатьох стануть зрозумілими причини війни, яка вже восьмий рік забирає життя кращих синів і доньок нашої держави.