Дарунок бібліотеці від Ярослава Романчука

 

КНИГА ЯРОСЛАВА РОМАНЧУКА – ШЛЯХ ДО УКРАЇНСЬКОЇ МРІЇ

15 примірників видання «Новий Захід. Українська мрія» відомого економіста, керівника економічних реформ Офісу простих рішень і результатів, президента Науково-дослідницького центру Мізеса, консультанта з економіки бізнесу, влади та НДО в Україні Ярослава Романчука поповнять фонди Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка та кращих публічних бібліотек територіальних громад області! Це стало можливим завдяки автору, який не лише написав книгу заради розвитку нашої держави та з думкою про благополуччя кожного українця, а і зробив усе можливе, щоб видання стало доступним широкому загалу читачів. Меценатами проєкту стали засновники компанії «Нова пошта» Вячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. Ось так зусиллями небайдужих людей зроблено добру справу, яка сприятиме інтелектуальному розвитку наших користувачів.

«Моє бажання полягає в тому, щоб ідеї, викладені у книзі, досягли якомога більшої кількості людей, стали основою для дискусій і цінним джерелом інформації для ваших читачів, – написав у листі Ярослав Романчук. – Разом ми можемо розпочати новий етап, сприяючи створенню тисяч нових бізнесів і мільйонів робочих місць, а також забезпечити швидке повоєнне відновлення економіки країни».

Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка висловлює вдячність Ярославу Романчуку за подарунок, за довіру поширювати прогресивні ідеї, які мають змінити наше майбутнє, Україну, котра й надалі вражатиме світ.