«Інформація. Знання. Освіта» – виставка-порада

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають свято – День працівників освіти, День Учителя, День Вихователя – людей, що засівають в юних душах велику любов до України, її народу й землі. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято всіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Цього року святкування відбувається в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну, яке руйнує школи і змушує вчителів та учнів шукати нові способи продовжувати освітній процес.

Відділ документів з гуманітарних та природничих наук Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка пропонує широкий вибір навчально-методичних посібників із навчальних предметів, нормативно-методичних матеріалів та монографій, які представлені на виставці-пораді «Інформація. Знання. Освіта». Презентовані видання допоможуть втілити головну мету НУШ: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя. І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.

Запрошуємо до перегляду.