Поповнення фондів бібліотеки за обласною Програмою

Днями, на виконання Програми поповнення бібліотечних фондів у Черкаській області на 2018–2023 роки, Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка отримала перші 370 примірників видань, які розвиватимуть, вражатимуть, надихатимуть, додадуть креативу в наше літературне життя. Книги вийшли друком у 18 видавництвах, серед яких «Фабула», «Фоліо», «Клуб сімейного дозвілля», «Vivat», «Видавництво Старого Лева» та інші. Ми отримали патріотичні книги, видання з психології, історії мистецтва, краєзнавства, техніки, науково-популярну літературу, зарубіжні бестселери українською мовою і твори сучасник українських авторів, навчальні книги й посібники. Незабаром вони будуть передані у відділи нашої бібліотеки й задовольнить будь-які смаки користувачів. І діти, і молодь, і доросла аудиторія, науковці, громадські діячі і прихильники популярних жанрів знайдуть для себе цікаве та потрібне.

Маємо хороший почин, адже це лише перша частина книг, які повинні поповнити фонди Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка в межах Програми. Бібліотекарі, формуючи замовлення, намагалися охопити всі читацькі інтереси й запити, адже наші користувачі прагнуть навчатися, розвиватися, знаходити у книгах відповіді на питання, що турбують, отримують розраду й пораду.

Попри війну, випробування, що випали на нашу долю, українці залишаються однією з найосвіченіших націй. І визначальною у цьому є роль читання, книги, яка супроводжує нас із дитинства й до поважних літ. Тож тримаймо культурний та інтелектуальний фронт України!